Kariyer Forum - Kariyer Basamaklarını Birlikte Tırmanalım İŞ KURMA VE GİRİŞİMCİLİK
İŞ KURMA VE GİRİŞİMCİLİK

İş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri, mevcut girişimcilerin tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.

'İŞ KURMA VE GİRİŞİMCİLİK' - Kategorisindeki Alt Forumlar
2
Mesaj
Gıda sektöründe iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
xxx • 17/06/2020, 15:10
2
Mesaj
Tarım ve Hayvancılık sektöründe iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri, teşvik ve destekler hakkında bilgi bulabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
0
Mesaj
Dış ticaret sektöründe iş yapmayı düşünenlerin İthalat, İhracat, Gümrük, Nakliye vb. konularda bilgi bulabilecekleri, iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm
Yeni Yorum Yok!
Henüz yok
İlk konuyu sen açmak ister misin?
1
Mesaj
Tekstil sektöründe iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
OkanıR • 24/05/2020, 20:54
3
Mesaj
E-Ticaret sitesi kurmak isteyenlerin iş fikirleri alabilecekleri, drop shipping, xml bayilik sistemi vb. konularda bilgi bulabilecekleri, e-ticaret terimlerini öğrenebilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
Ekonomist • 31/05/2020, 10:36
0
Mesaj
Mevcut kategoriler içinde yer almayan sektörlerde iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Henüz yok
İlk konuyu sen açmak ister misin?
0
Mesaj
Bayilik veren firmalar hakkında bilgilerin, bayilik şartlarının, güncel franchise bedellerinin yer aldığı bölüm.
Yeni Yorum Yok!
Henüz yok
İlk konuyu sen açmak ister misin?
Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi