Kariyer Forum - Kariyer Basamaklarını Birlikte Tırmanalım KARİYER FORUM KAMU PERSONELLERİ
KAMU PERSONELLERİ

Çeşitli kamu kurumlarında çalışan personellerin; maaş, zam, tazminat gibi özlük haklarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunabildikleri bölüm.

'KAMU PERSONELLERİ' - Kategorisindeki Alt Forumlar
1
Mesaj
Öğretmenlerin; maaş, zam ve tazminat, ek ders gibi özlük hakları ile yer değiştirme işlemlerine ilişkin bilgilerin paylaşıldığı bölüm.
Yeni Yorum Var!
profdr • 23/05/2020, 14:09
1
Mesaj
Adalet Bakanlığı personellerinin; maaş, zam, tazminat gibi özlük haklarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunabildikleri, sorunlarına çözüm yolları aradıkları bölüm.
Yeni Yorum Var!
2020 • 21/05/2020, 03:08
0
Mesaj
Sağlık Bakanlığı personellerinin; maaş, zam, tazminat gibi özlük haklarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunabildikleri, sorunlarına çözüm yolları aradıkları bölüm.
Yeni Yorum Yok!
0
Mesaj
Emniyet Genel Müdürlüğü personellerinin; maaş, zam, tazminat gibi özlük haklarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunabildikleri, sorunlarına çözüm yolları aradıkları bölüm.
Yeni Yorum Yok!
0
Mesaj
TSK personelinin; maaş, zam, tazminat gibi özlük haklarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunabildikleri, sorunlarına çözüm yolları aradıkları bölüm.
Yeni Yorum Yok!
0
Mesaj
Diğer Bakanlık personellerinin, Akademik Personellerin, Diyanet Personellerinin, Engelli Memurların vb. maaş, zam, tazminat gibi özlük haklarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunabildikleri, sorunlarına çözüm yolları aradıkları bölüm.
Yeni Yorum Yok!
Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Üzgünüz, aradığınız içerik belirtilen Tarih ve Zaman aralığında, bu forumda bulunamadı. Veya forum yöneticileri tarafından silinmiş yada başka bir bölüme taşınmış olabilir.


Listeleme türü
Listeleme türü
Hızlı Menü: