Kariyer Forum - Kariyer Basamaklarını Birlikte Tırmanalım KARİYER FORUM SINAVLAR
SINAVLAR

KPSS, Hakim ve Savcı Adaylığı, POMEM, PMYO, PAEM, Bekçi, SMMM, YMM sınavları ile ALES DGS, YDS, TOEFL, IELTS, YÖKDiL ve Yabancı Dil Sınavları hakkında bilgi alışverişinde bulunulan bölüm.

'SINAVLAR' - Kategorisindeki Alt Forumlar
0
Mesaj
KPSS A Grubu, KPSS Öğretmenlik, KPSS B Lisans,KPSS Önlisans, KPSS Lise, KPSS Sağlık, KPSS Din Hizmetleri ve DHBT sınavları hakkında bilgilerin bulunduğu bölüm.
Yeni Yorum Yok!
1
Mesaj
Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavı ile ilgili duyuruların, duyumların, çıkmış soruların, çalışma metodlarının, ders kaynaklarının, ders notlarının, mülakat hazırlıklarının vs. paylaşıldığı bölüm.
Yeni Yorum Var!
SimSim • 27/05/2020, 21:34
0
Mesaj
Polis ve/veya bekçi olmak isteyenlerin sınav duyurularını takip edebileceği; çıkmış soruların, çalışma metodlarının, ders kaynaklarının, ders notlarının, mülakat hazırlıklarının vs. paylaşıldığı bölüm.
Yeni Yorum Yok!
2
Mesaj
SMMM ve YMM adaylarının girecekleri sınavlar hakkında duyuruların, çıkmış soruların, çalışma metodlarının, ders kaynaklarının, ders notlarının vs. paylaşıldığı bölüm.
Yeni Yorum Var!
Kirmir • 28/05/2020, 00:31
1
Mesaj
ALES, DGS, dil sınavları vb. diğer sınavlara gireceklerin bilgi alışverişinde bulundukları; çıkmış soruları, çalışma metodlarını, ders kaynaklarını, ders notlarını vs. paylaştıkları bölüm.
xxx • 17/06/2020, 15:06
Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Üzgünüz, aradığınız içerik belirtilen Tarih ve Zaman aralığında, bu forumda bulunamadı. Veya forum yöneticileri tarafından silinmiş yada başka bir bölüme taşınmış olabilir.


Listeleme türü
Listeleme türü
Hızlı Menü: